KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746571
nr 1374 6571
Oidentifierad konstnär. Signerad, Kustparti. Olja på pannå, 19x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:51:14
100 kr
150 kr